Gnysiówka

Serdecznie witamy w Ośrodku Konferencyjno Wypoczynkowym Gnysiówka. W ramach szerokiego wachlarza usług, na pierwszym miejscu stawiamy wykwintną kuchnię i profesjonalną obsługę.

slide


Sala bankietowa

Sala bankietowa

SONY DSCW lokalu znajduje się sala balowa, która mieści 250 osób oraz taras dla orkiestry. Do przygotowywania posiłków posiadamy pełne zaplecze, a przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas delektując się smakiem naszych potraw.

Pokoje

Pokoje

1Ośrodek dysponuje obecnie 30 miejscami noclegowymi w pięknych dużych pokojach z łazienkami, a w przyszłości liczba miejsc noclegowych zostanie zwiększona na wiosnę do 80.

W przygotowaniu

W przygotowaniu

W budowie jest m.in. park linowy dla dorosłych (z liną długości 90 m) i dla dzieci (60 m.) z przejazdami nad wodą, paintball, wielofunkcyjne boisko do siatki, koszykówki, tenisa, strzelnicę dla amatorów strzelania z łuku oraz możliwość konnych przejażdżek. Oczywiście będą też wyznaczone miejsca do grillowania, kąpieli w pobliskim oczyszczonym stawie, a w przyszłości także w basenie. Na wiosnę przyszłego roku gotowy ma być także amfiteatr na około 300 osób. W ukończeniu jest sala na 50 osób.

Comments are closed.